Michael Page Michael Page

Lean Engineer

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lean Engineer, którzy będą odpwiedzialni za prowadzenie projektów usprawniających.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, która rozbudowuje swój zakład produkcyjny pod Wrocławiem od strony południowej.

Opis stanowiska

  • Realizacja działań w zakresie Lean Manufacturing
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz wdrażanie usprawnień w celu osiągnięcia docelowego poziomu wskaźników biznesowych.
  • Prowadzenie projektów 6 Sigma- mile widziane
  • Przeprowadzanie analiz oraz bezpośrednich działań zmierzających do redukcji strat oraz czasu cyklu w dedykowanym procesie.
  • Proponowanie i projektowanie automatyzacji procesów produkcyjnych.
  • Wykrywanie i usprawnianie procesów produkcyjnych poprzez eliminację strat.
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu Lean Manufacturing itd.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (studia inżynierskie, preferowany kierunek: zarządzanie produkcją, lub pokrewne).
  • Min. roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość Lean Manufacturing, Inżynierii procesowej, 6 Sigma.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mile widziany certyfikat Green Belt
  • Znajomość pakietu Office.
  • Znajomość PPT, SMED, Mapowanie strumienia wartości, Raport A3, Sketch Up, CAD.
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, szybkość działania i podejmowania decyzji.
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji, umiejętność pracy w zespole, dokładność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page