Lead Magento Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, lubuskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Poszukujemy doświadczonego Magento Developera do dużego projektu typu greenfield, polegającego na opracowaniu nowej implementacji silnika do rezerwacji biletów lotniczych i usług dodatkowych. Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe projekty dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: stworzenie nowego systemu do rezerwacji biletów lotniczych i usług dodatkowych; projekt typu greenfield
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B1/B2
  • Metodologia: Agile/ Scrum
  • Wynagrodzenie: b2b 1360 - 1760 PLN/netto/dzień; UOP: 20 400 - 26 400 PLN/brutto/miesiąc

Zakres zadań:

  • Tworzenie nowej internetowej platformy do rezerwacji biletów lotniczych i usług dodatkowych - projekt greenfield
  • Praca w zespołach Scrumowych, cross-functional
  • Projektowanie, rozwój i wdrożenie rozwiązań Magento 2
  • Opracowanie integracji z głównymi systemami zewnętrznymi, takimi jak bramki płatnicze czy system bookingowy
  • Przygotowanie dedykowanych rozwiązań dla klienta i ich prezentacja
  • Ocena integracji danych własnych i zewnętrznych, wymagań dostawców technologii oraz opracowywanie strategii integracji platformy
  • Stosowanie najlepszych praktyk Magento, utrzymanie dokumentacji i kodu
  • Język angielski - prowadzenie dokumentacji technicznej i projektowej (user stories, opisy zadań)

Wymagania:

  • Co najmniej 6 lat doświadczenia w programowaniu Magento/Adobe Commerce
  • Doświadczenie z PHP 8
  • Doświadczenie w tworzeniu usług i integracji z wykorzystaniem REST API REST
  • Web Application Performance
  • Dobra znajomość technik tworzenia oprogramowania oraz wzorców projektowych. Znajomość wzorców architektonicznych i zagadnień Domain Driven Design będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w technologiach frontendowych jest mile widziane (Angular)
  • Dbałość o dobrą jakość kodu. Umiejętność tworzenia kodu, który jest testowalny
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Otwartość na wiedzę biznesową
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży lotniczej /turystycznej /rezerwacyjnej

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w dużym greenfieldowym projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.