Lead CAD Engineer (automotive)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku CAD Project Leader będzie odpowiedzialna za koordynowanie projektami CAD w obszarze spółki.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma, której marka jest globalnie rozponawalna w świecie automotive, poszukuje osoby na stanowisko CAD Designera (PM).

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i zarządzanie wszystkimi niezbędnymi składowymi technicznymi do projektu od klientów spółki
  • Analizowanie wykonalności, projektowaniu i testowaniu części i produktów
  • Zarządzanie przepływem informacji technicznych między biurem CAD, dostawcami i klientem
  • Prowadzenie Przeglądów Projektowych, realizacji planów działania, raportowaniu harmonogramu danych CAD
  • Poszukiwanie rozwiązań i proponowaniu propozycji technicznych dla menedżera projektów inżynierskich
  • Budowanie plików geometrycznych, proponowaniu systemów odniesienia do części/produktów
  • Śledzenie realizacji części projektowej i technicznej walidacji rysunków montażowych
  • Formalizowanie wniosków wyniesionych z projektu podczas całego jego trwania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenia w projektowaniu części z tworzyw sztucznych
  • Umiejętność prowadzenia działań projektowych w zakresie projektowania produktu oraz zespołu inżynierów CAD
  • Gotowość do cyklicznych podróży służbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Rozwój w strukturach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
  • Praca hybrydowa (2/3)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page