W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 16 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

W aktualnym momencie naszego rozwoju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Launch Engineer

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie współpracy pomiędzy działem Nowych Uruchomień i wszystkimi działami fabryki potrzebnymi do uruchamiania nowych projektów
  • Koordynowanie i zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • Zarządzanie buforem półproduktów nowych wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana wiedza ze znajomości rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność organizowania pracy również pod presją czasu

Wybranym osobom oferujemy:

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój (obszerny park maszynowy, różnorodne procesy)
  • Pracę na miejscu oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.