Land Manager (Photovoltaics) - Investor and Developer

Michael Page

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - inwestora oraz dewelopera projektów OZE - w związku z dynamicznym rozwojem na Polskim rynku, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz udział w przygotowaniu gruntów inwestycyjnych pod farmy fotowoltaiczne na terenie województwa Wielkopolskiego. Centrala firmy znajduje się w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie gruntów inwestycyjnych pod projekty farm fotowoltaicznych
  • Nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów
  • Analiza lokalizacji (prawna, techniczna oraz finansowa)
  • Kompletowanie dokumentacji projektowo-planistycznej
  • Odpowiedzialność za negocjacje z właścicielami gruntów
  • Współpraca z organami administracji publicznej
  • Udział w przygotowaniu inwestycji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w zakresie projektów OZE)
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki analizy gruntów inwestycyjnych
  • Mile widziana wiedza w zakresie inwestycji OZE
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Silne umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji z kapitałem zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gorzów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page