Land Acquisition Manager/Specialist - Śląsk

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Interesująca propozycja dla osoby z bogatym doświadczeniem przy wyszukiwaniu i pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje komercyjne.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper oferujący nowoczesne powierzchnie komercyjne w strategicznych lokalizacjach Polski oraz Europy.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie lokalizacji,
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania,
  • Współpraca z brokerami, agencjami nieruchomości, firmami obsługującymi rynek nieruchomości komercyjnych,
  • Przygotowanie wstępnego budżetu realizacji inwestycji,
  • Negocjowanie, przygotowanie i podpisanie umów przedwstępnych oraz przyrzeczonych zakupu nieruchomości,
  • Uczestniczenie w spotkaniach z przedstawicielami Urzędów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- Preferowana, gospodarka nieruchomościami,
  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości gruntowych,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych.

Oferujemy

  • Praca dla czołowego dewelopera powierzchni przemysłowo-magazynowych,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page