Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.
Oferta wyróżniona

Laminiarz 14,00-15,00 euro/h - praca w Belgii

Overpelt, Belgia, zagranica

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

natryskowe i ręczne laminowanie basenów, schodów i płyt ochronnych
przygotowywanie form do laminowania
mieszanie i nakładanie żelkotu
natryskowe nakładanie żywicy i ciętego włókna szklanego

Oczekujemy:

sprawnego posługiwania się pistoletem do natryskowego nakładania żywicy i włókna szklanego (warunek konieczny)
doświadczenia na stanowisku laminiarza
znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Wymagania

Gwarantujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie w wysokości 14,00 - 15,00 EUR brutto/h
nadgodziny płatne 150%, niedziele i święta płatne 200%
liczne dodatki w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
zorganizowanie zakwaterowania i dojazdów do pracy oraz stałą opiekę koordynatora

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna