Laminator 2000-2200 euro netto - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Overpelt, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Overpelt

Opis stanowiska:

- natryskowe i ręczne laminowanie basenów, schodów i płyt ochronnych
- przygotowywanie form do laminowania
- mieszanie i nakładanie żelkotu
- natryskowe nakładanie żywicy i ciętego włókna szklanego

Oczekujemy:

- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
- doświadczenia na stanowisku laminiarza
- ubezpieczenia ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- początkowe wynagrodzenie 14,00-15,00 EUR brutto/h
- nadgodziny płatne 150%, niedziele i święta płatne 200%
- zorganizowanie zakwaterowania i dojazdów do pracy i stałą opiekę koordynatora,
profesjonalne szkolenie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy