Opis stanowiska pracy

Grupa EDS poszukuje osób na stanowisko

Lakiernik

Miejsce pracy: woj. śląskie

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • lakierowanie nowych elementów
  • obsługa zrobotyzowanego stanowiska lakierniczego
  • kontrola jakości lakierowanych elementów

WYMAGANIA:

  • wykonywanie zadań zgodnie ze standardami firmy oraz indywidualnymi wymaganiami klienta
  • utrzymanie porządku oraz czystości na stanowisku pracy
  • mile widziana znajomość technologii napraw powłok lakierniczych
  • gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym

OFERUJEMY:

  • praca na 2 zmiany
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenie stanowiskowe
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

EDS Polska to dostawca usług konstrukcyjnych do największych koncernów s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji