Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Lakiernik

Nr ref.L1/2020

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m. in. Pracowniczy Program Emerytalny, bonus wakacyjny)
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • PRACA W NOWO OTWARTEJ LAKIERNI (nowoczesne technologie i narzędzia do pracy)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunkowe,
  • Wiedza z zakresu lakiernictwa,
  • Umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Umiejętność pracy w grupie,

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie, oklejanie,
  • Matowanie podkładu oraz oklejanie przed malowaniem,
  • Malowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny).

Zapraszamy do przesłania CV za pomocną przycisku "Aplikuj" z zaznaczeniem nr referencyjnego oferty lub pocztą na adres Stadler Środa Sp. z o.o.Dział Personalny, 63-000 Środa Wielkopolska, ul. Brodowska 38C.

CV można dostarczyć także bezpośrednio do siedziby firmy.

Więcej informacji pod nr telefonu 691 997 915

Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www. stadlerrail.com

Prezentacja firmy

Stadler Środa wchodzi w skład Grupy Stadler – wiodącego dostawcy innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis