Lakiernik samochodowy - praca w Szwecji -bez języka

Workingo Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Workingo sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na terenie Szwecji na stanowisku
LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: 14 Euro/godz. x 240 godzin/mc= min. 14.000 zł / m-c (działalność gosp.)
Podwyżka stawki po okresie próbnym!

* darmowe zakwaterowanie
* zwrot kosztów podróży do Szwecji (samolot)

*Nie jest wymagana znajomość j. obcego

Praca w zakładzie lakierniczym, lakierowanie ciężarówek i samochodów osobowych.

Wymagania

* Wymagane doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego
* kondycja fizyczna pozwalająca na wykonywanie pracy

Możliwość pracy w rotacji co 3 m-ce

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
darmowe zakwaterowanie, możliwość podwyżki
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna