Tintschl Polska Sp. z o.o.
Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach formalnych.
Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży elektrycznej poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Niemcy, Gotha, Erfurt, Luckau

Zadania w zależności od lokalizacji:

  • lakierowanie metodą airless części ciężarówek i naczep, części maszyn
  • przygotowanie części pod malowanie
  • prace pomocnicze

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • doświadczenie w lakierowaniu przemysłowym/samochodowym co najmniej 2 lata
  • znajomość języka niemieckiego – komunikatywne podstawy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
  • atrakcyjne stawki godzinowe oraz diety, terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie
  • pomoc polskiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)