Lakiernik proszkowy

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

lakierowanie konstrukcji stalowych
dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
kontrola jakości polakierowanych elementów
obsługa urządzeń związanych z procesem
przygotowanie elementów do malowania

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie 28 - 35 zł/h brutto,
umowę o pracę na pełen etat,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie min zawodowe
mile widziane doświadczenie jako lakiernik proszkowy
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
28PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne