Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice, Wrocław, Oława, Oleśnica, Bierutów,

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Firma w której będziesz pracować jest liderem w zakresie lakierowania przemysłowego - poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni do malowania
  • lakierowanie proszkowe detali metalowych
  • kontrola jakości polakierowanych detali
  • dbanie o stanowisko pracy

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • dokładność I precyzja
  • samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • pracę pełną wyzwań

W sprawie oferty prosimy o kontakt:

733 359 207

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.