Lakiernik proszkowy, pomoc lakiernika

Techmark Sp. j.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Piotrkowskiej 10/12.

Firma produkująca meble i konstrukcje metalowe, wykonująca usługi w zakresie obróbki blach oraz lakierowania proszkowego zatrudni:

Lakiernika proszkowego, pomoc lakiernika

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie wyrobu do lakierowania,
  • Nakładanie powłok lakierniczych,
  • Kontrola procesu lakierowania,
  • Transport detali,
  • Prowadzenie ewidencji ilościowej wykonania produkcji.
  • Wykonywanie przeglądów maszyny w zakresie przeglądów operatorskich – konserwacja maszyny,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Praca w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie w lakierowaniu proszkowym,
  • Samokontrola.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,
  • Stawiamy na długotrwałą współpracę,
  • Możliwość przyuczenia do lakierownia proszkowego
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych.

Prezentacja firmy

Producent mebli metalowych, wykonawca usług w zakresie obróbki bl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji