Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

LAKIERNIK MEBLOWY

DO WIELKIEJ BRYTANII

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferta pracy dotyczy lakierowania mebli z płyty MDF i płyty wiórowej oraz litego drewna.

Lokalizacja : Wielka Brytania, okolice miejscowości Leicester

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia w zawodzie lakiernika meblowego
  • umiejętność lakierowania pistoletem i ręcznie mebli z płyty MDF, wiórówki i litego drewna
  • umiejętność samodzielnego mieszania lakierów i przygotowania elementów do malowania
  • umiejętność bejcowania
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • płatny urlop
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • organizujemy wszelkie formalności związane z wyjazdem

KCI Recruitment SP.J. numer certyfikatu 4412/1B

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Prezentacja firmy

JESTEŚMY PROFESJONALNĄ AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ POSIADAJĄCĄ CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis