Opis stanowiska pracy

Wyzwania zawodowe, które na Ciebie czekają:

  • Lakierowanie elementów meblowych, tj. fronty;
  • Realizacja zleceń zgodnie z jasno określonymi standardami;
  • Przygotowywanie materiałów do procesu lakierowania;
  • Wizualna kontrola wykonywanej pracy;
  • Dbanie o jakość i terminowość prowadzonych działań.

Wymagania

Bardzo dobrze, jeżeli:

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w zakresie lakierowania frontów meblowych;
  • Wyróżniają Cię zdolności manualne oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych Ci zadań;
  • Posiadasz wiedzę w zakresie wykonywania prac lakierniczych oraz potrafisz posługiwać się specjalistycznym sprzętem;
  • Chętnie pracujesz w zespole, jednocześnie potrafisz wykonywać prace samodzielnie;
  • Sumiennie i z pełnym zaangażowaniem realizujesz zlecone Ci działania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające wykorzystywanie posiadanego doświadczenia w zakresie lakierowania;
  • Warunki finansowe dostosowane do posiadanych kwalifikacji zawodowych;
  • Odpowiednio przygotowane miejsce pracy celem zapewnienia komfortowych warunków;
  • Wolne weekendy – wykonywanie pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Grupa Progres to nowoczesne usługi HR dla biznesu. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od 2002... roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych przez nas rozwiązań.

Posiadamy ponad 25 oddziałów w Polsce i za granicą, zatrudniamy ponad 26 tysiące osób, w ciągu roku rekrutujemy kilkuset specjalistów i menedżerów. Zaufaniem obdarzyło nas już ponad 1 300 firm, a dzięki doświadczeniu i pasji budujemy trwałe relacje z naszymi Partnerami Biznesowymi.

W 2017 roku Grupa Progres znalazła się na drugim miejscu wśród Agencji Pracy w Polsce wg rankingu Book of Lists. W tym samym roku zdobyliśmy nagrodę główną – Recruitment Company of The Year, w konkursie Perły HR. Naszym flagowym projektem jest konferencja “Kurs na HR” – ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. Wspieramy naszych Klientów w rekrutacjach pracowników tymczasowych i stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach, optymalizacji procesów oraz kosztów zatrudnienia

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji