Lakiernik/ Malarz proszkowy

P. P. H. ARTPOL

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

LAKIERNIK/ MALARZ PROSZKOWY

Obowiązki
• malowanie metodą proszkową
• przygotowanie powierzchni i naniesienie powłok lakierniczych metodą powlekania proszkowego
• obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych

Oferujemy
• praca w wymiarze pełnego etatu
• umowa na okres próbny, możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Wymagane dokumenty:
• CV
• udokumentowane doświadczenie na stanowisku - minimum 2 lata

Wymagania

• minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w lakierni, na samodzielnym stanowisku, wraz z referencjami z poprzednich miejsc zatrudnienia (oferty bez udokumentowanego doświadczenia nie będą brane pod uwagę)
• doświadczenie w lakierowaniu i obsłudze kabin do lakierowania proszkowego
• wykształcenie techniczne, minimum zawodowe, doświadczenie w pracy związanej z obróbką metalu
• sumienność
• odpowiedzialność
• dyspozycyjność
• samodzielność pracy oraz w zespole
• przestrzeganie zasad BHP

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą rowerów od 1986 roku. <br/>Ofert... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis