Opis stanowiska pracy

Gdzie będziesz pracować Będziesz pracować w firmie zajmującej się handlem, montażem, obróbką kolorystyczną i lakierowaniem felg w Vuren. Pracę będziesz wykonywał w systemie jednozmianowym, w hali produkcyjnej.
# Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 17:00
# Praca w piątek w godzinach od 8:00 do 15:00 Co będziesz robić # Obsługiwać i kontrolować lakierowane felgi w kabinie
# Będziesz lakierować felgi na mokro zgodnie z określonymi normami i zaleceniami
# Układać felgi na palecie (za pomocą mechanicznego haka)
# Smarować zawory
# Wykonywać konserwacje i drobne napraw, jeśli to konieczne
# Wkładać felgi do oczyszczarki w celu wygładzenia ich do łysa
# Szlifować ręcznie felgi
# Przygotowywać felgi do ręcznego lakierowania (zabieg antykorozyjny, cynkowanie)
# Malować felgi sprayem
# Montować
# Utrzymywać czystości i porządku w kabinie oraz na stanowisku pracy Czego od Ciebie oczekujemy # Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z zespołem
# Prawo jazdy
# Znajomości podstawowych narzędzi i sprzętu używanego przy lakierowaniu
# Gotowości do pracy na elastycznym stanowisku
# Dobrą kondycję fizyczną
# Doświadczenie w pracy jako lakiernik Co oferujemy # Bezpłatny transport do pracy (samochodem lub rowerem)
# Cotygodniowe wypłaty
# Ubezpieczenie zdrowotne w cenie € 36,85 tygodniowo
# Zakwaterowanie firmowe zgodne z certyfikatem SNF w cenie €119 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
# Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
# Opiekę koordynatora
# Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
# Praca w Holandii
# Kandydatom spoza Unii Europejskiej nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na pracę na terenie Holandii Co teraz? Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i aplikację już teraz. Masz pytania zadzwoń do mnie pod numer telefonu +31634385407. Do usłyszenia!

Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na prace na terenie Holandii.

Wymagania

# Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z zespołem
# Doświadczenie w pracy jako lakiernik

Prezentacja firmy

Jesteśmy AB Midden Nederland. Twój zaangażowany i wiarygodny pracodawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis