Opis stanowiska pracy

  • czyszczenie i przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • pokrywanie powłoką lakierniczą elementów metalowych
  • przeprowadzanie kontroli jakościowej i dokonywanie poprawek

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 9,01 € brutto /h oraz dieta w wysokości ok. 8 € netto/dzień.
  •  zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  •  umowę na czas określony zgodnie z przepisami niemieckimi
  • pracę w stabilnej firmie niemieckiej
  •  przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1-2 lata,

oraz

  • wykształcenie kierunkowe
  • motywacja, zaangażowanie w pracy
  • zdolności manualne i techniczne
  • doświadczenie w przemyśle meblarskim
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się,

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne