Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych
dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Laborant

Od: Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Laborant

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • prace od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę (poranną)
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia

Zadania

  • przygotowywanie odczynników i sprzętu do realizacji badań
  • pobieranie próbek i przeprowadzania analiz chemicznych kąpieli dla powłok trwałościowych oraz innych badań będących zakresem prac laboratorium
  • rejestracja i analiza wyników wykonywanych badań
  • kontrola parametrów chemicznych na różnych etapach produkcji
  • nadzór nad dokumentacją i sprzętem laboratoryjnym
  • prowadzenie procesu zgodnie z przepisami oraz procedurami wewnętrznymi, dbałość o BHP

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (chemiczne lub pokrewne)
  • mile widziane min. 1 roczne doświadczenie w laboratorium chemicznym lub galwanicznym
  • samodzielność
  • zdolności analityczne, skrupulatność
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.