Opis stanowiska pracy

Aktualnie prowadzona jest przez EkoNorm rekrutacja na stanowisko Laboranta do Laboratorium EkoNorm Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

EkoNorm Sp. z o.o., Katowice, woj. Śląskie.

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem pracownika jest wykonywanie badań fizykochemicznych w Pracowni Analiz Instrumentalnych:

  • wykonywanie analiz przy użyciu aparatury analitycznej,
  • przygotowywanie próbników, odczynników, szkła oraz próbek do analiz,
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z harmonogramem,
  • utrzymywanie aparatury i czystości w pomieszczeniach laboratorium.

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie,
  • znajomość podstawowych technik analitycznych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium,
  • doświadczenie w pracy w analizach śladowych przy wykorzystaniu technik FAAS, HGFAAS, CVFAAS, HPLC.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia, wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w zespole,
  • rozwój osobisty, zdobywanie nowych umiejętności, oraz podnoszenie kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inne