Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Laborant

90-560 Łódź, łódzkie

CORPO Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

 - przygotowywanie próbek,

- przeprowadzanie analiz żywności,

- wystawianie certyfikatów analiz,

Wymagania

Oczekujemy:

- wykształcenia wyższego (chemia, technologia żywności, biotechnologia, technologia chemiczna

- kreatywności, umiejętności organizacji pracy i podejmowania decyzji,

- mile widziane jest doświadczenie w pracy w laboratorium wykonującym analizy żywności oraz znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę,

- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

- wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

Firma ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” powstała w 1996 roku, aby pomóc pszczelarzom w sprzedaży... miodu. Jej siedziba mieści się w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 1. Po kilku latach sukcesów na polskim rynku produktów pszczelich, "CORPO Sp. z o.o. Sp.k." we współpracy z ponad 200 polskimi pszczelarzami, którzy dysponowali wówczas ponad 50 tysiącami uli, zaktywizowała swoją działalność poprzez nawiązanie kontaktów handlowych z firmami europejskiego oraz światowego rynku miodu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia