Laborant kruszyw

Radkowice k. Starachowice, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec, świętokrzyskie

Lafarge Cement S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Pobieranie kruszyw do badań oraz wykonywanie i analiza badań zgodnie z określonymi normami (głównie geometrycznych i fizycznych właściwości kruszyw),
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej oraz Zakładowej Kontroli Produkcji,
  • Dbanie o prawidłowość produkcyjnych procesów technologicznych oraz nadzór nad jakością produkowanych wyrobów,
  • Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego w laboratorium zakładowym,
  • Praca na kopalni w miejscowości Radkowice.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość norm dotyczących kruszyw oraz systemów jakości,
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B.

Grupa LafargeHolcim to światowy lider w przemyśle materiałów budowlanych. Oferujemy... szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego oraz gazownictwa. Działamy w ponad 80 krajach na świecie, gdzie zatrudniamy około 80000 pracowników.

W Polsce jako Lafarge istnieje od 20 lat. Posiadamy ponad 50 zakładów produkcyjnych, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Praca fizyczna , Praca Kontrola jakości , Praca Budownictwo / Praca na budowie