Laborant Kontroli Jakości

Gi Group Sp. z o.o.

Lewkowiec, wielkopolskie

Miejsce pracy: Lewkowiec

GŁÓWNE ZADANIA:

  • kontrola wyrobów gotowych
  • kontrola surowców
  • raportowanie pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium
  • mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami laboratoryjnymi
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (07.00 - 15.00, 15.00 - 23.00, 18.00 - 02.00: dana zmiana 1 tydzień)
  • wysoka motywacja do nauki i zaangażowanie w wykonywane zadania

OFERUJEMY:

  • umowę kodeksową o pracę na okres 3 miesięcy
  • pracę od zaraz
  • premie miesięczne do 12 % od wynagrodzenia
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3000 PLN brutto
  • kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.