Laborant/-ka (do przyuczenia)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Pobór, transport i przygotowanie próbek do badań laboratoryjnych,
  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych związanych z bieżącą kontrolą procesów technologicznych, a w szczególności: analizy wody, analizy ścieków, analizy chemikaliów, analizy olejów, węgla i ubocznych produktów spalania
  • Respektowanie uregulowań obowiązujących w Laboratorium (normy, procedury, instrukcje),
  • Interpretacja wyników i reagowanie w przypadku przekroczeń dopuszczalnych parametrów,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (min. średnie, chemiczne lub pokrewne),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym
  • Znajomość podstawowych technik laboratoryjnych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Dokładność i skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Znajomość programów MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Perspektywiczną pracę w unikatowym przedsięwzięciu łączącym energetykę przemysłową i energetykę zawodową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku z możliwością rozpoczęcia między 6:00, a 8:00.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów
  • Benefity: ’wczasy pod gruszą’, zapomogi pieniężne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, na basen, premia świąteczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach

Numer referencyjny: 090421/PPD/MKO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.