Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

KUPIEC

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować współpracę z dostawcami zagranicznymi, zajmować się produktem z branży fashion takim jak odzież, obuwie czy akcesoria modowe, chcesz na bieżąco wykorzystywać język angielski, cenisz sobie dobrą atmosferę pracy, ale też lubisz pracować przy komputerze i analizować dane - to ta oferta jest dla Ciebie.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku rynku fashion
  • Zagraniczne wyjazdy służbowe
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Realny wpływ na współtworzenie kolekcji

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • współpraca z bieżącymi i poszukiwanie nowych dostawców
  • prowadzenie negocjacji i kontraktów w ramach przypisanych zamówień
  • monitorowanie zamówień
  • kontrolowanie i nadzorowanie jakości tworzonych produktów
  • dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów
  • dbałość o realizację targetów zakupowych

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów, także międzynarodowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • wyższego wykształcenia
  • doświadczenie w zakresie współpracy z krajami azjatyckimi (Chiny, Bangladesz) – mile widziane
  • zainteresowanie modą i trendami w branży fashion
  • dobrej znajomości programów Word i Excel
  • gotowości do odbywania podróży służbowych
  • umiejętności negocjacyjnych
  • otwartości, samodzielności i elastyczności

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie