Kupiec/Specjalista ds. Zakupów

Lublin, lubelskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Kupiec/Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Lublin

Zadania:
aktywne poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach  międzynarodowych
prowadzenie negocjacji warunków współpracy oraz umów handlowych
rozwój oraz przeprowadzanie audytów obecnych i potencjalnych dostawców
szukanie rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów
utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
ścisła współpraca z innymi działami firmy (konstrukcja, produkcja, jakość, zakupy operacyjne, sprzedaż)

Oczekiwania:
doświadczenie min. 2 lata w obszarze zakupów strategicznych
bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i piśmie
wykształcenie wyższe techniczne
doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich
umiejętność budowania i utrzymywania relacji
zdolność analitycznego myślenia
odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
bardzo dobre warunki pracy, dodatki

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie