Michael Page Michael Page

Kupiec Indirect

Kupiec Indirect odpowiadać będzie za zakupy kategorii indirect/MRO na poziomie zakładu oraz globalnie w grupie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalny producent elementów wyposażenia, działający na rynku automotive współpracujący z czołowymi markami OEM. Firma to uznany w regionie pracodawca, obecnie rozbudowujący swój zakład na Dolnym Śląsku i poszukujący do zespołu doświadczonych kandydatów na stanowisko Kupca Indirect.

Opis stanowiska

Analiza rynku dostawców w wypracowanej strategii zakupowej materiałów nieprodukcyjnych

kontakt z dostawcami materiałów i usług w zakresie zakupu materiałów nieprodukcyjnych oraz serwisów

negocjowanie cen materiałów nieprodukcyjnych i usług

ustalanie z dostawcami pozostałych warunków tj. terminów płatności, terminów dostaw

prowadzenie projektów oszczędnościowych i optymalizacyjnych w zakresie materiałów nieprodukcyjnych w odniesieniu do globalnych celów

kontrolowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywnościowych

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe

minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakupach strategicznych w podobnych kategoriach

dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie

wysokie kompetencje komunikacyjne

bardzo dobre umiejętności negocjacyjne

proaktywność i samodzielność w organizacji pracy

prawo jazdy kat B

Oferujemy

Atrakcyjne stanowisko w obszarze zakupów strategicznych indirect w innowacyjnej międzynarodowej firmie

Realny wpływ na rozwój współpracy z dostawcami na poziomie grupy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Konkurencyjne wynagrodzenie

Prywatną opiekę medyczną Luxmed

Grupowe ubezpieczenie i PPK

Elastyczny czas pracy

Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page