Opis stanowiska pracy

Do Caffe-Bistro, zlokalizowanego w Sport-Klinice w Żorach, poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych i popołudniowych.

Wymagania

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii – w tym doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnym.
  • Znajomość procedur obowiązujących w gastronomii, w szczególności HACCP, GMP, GHP.
  • Operatywność, kreatywność, samodzielność.
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Prezentacja firmy

Sport-Klinika to prywatna placówka medyczna, specjalizująca się w małoin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka