Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta kandydata/ kandydatki na stanowisko:

                                                               Kucharz

do Restauracji hotelowej w malowniczej miejscowości nad Renem

Praca od 01.04.2020

Główne zadania:

- przygotowywanie dań a'la carte zgodnie z recepturami i ustalonymi standardami,

- umiejętność pracy w zespole,

- przygotowywanie bufetów śniadaniowych

- dbałość o czystość miejsca pracy,

- współpraca z pozostałymi działami hotelowymi.

Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości minimum 2.500€ brutto miesięcznie (zależnie od doświadczenia i umiejętności)

- dodatek 500 Euro/ miesiąc na opłatę zakwaterowania oraz wyżywienie

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia bezpośrednio w firmie pracodawcy

- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- ! WAŻNE ! - doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- wykształcenie kierunkowe w kierunku gastronomicznym

oraz

- odpowiedzialność, rzetelność i motywacja do pracy

- elastyczność w podejściu do pracy

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka