Opis stanowiska pracy

COOLtowa Rekrutuje!
Prawdziwe Burgery, Gorrrąca Pizza i COOLtowe Kulinarne Niespodzianki w Gdańsku na Jasieniu!
Serdecznie zapraszamy Pasjonatów gotowania i Zwolenników dobrego smaku do składania CV na stanowisko:
KUCHARZ małej gastronomii
Wymagania:
minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza
wiedza z zakresu HACCP,
aktualna książeczka sanepidu,
dobra organizacja pracy,
samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
doświadczenie przy wypieku pizzy będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami
zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
dbanie o estetykę potraw
udział w kreowaniu COOLtowego menu
opracowywanie i wprowadzanie nowych receptur gastronomicznych
dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
stabilną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
stałą pensję z pakietem premiowym

Numer referencyjny: KP1/21

Prezentacja firmy

Prawdziwe BURGERY- 100% świeżej wołowiny! Gorąca, aromatyczna PIZZA i wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia