Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko kucharza, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z obowiązującymi standardami, zapewnianie czystości i gotowości oraz właściwego zastosowania sprzętu kuchennego.

Wymagania

Wymagania:
- zamiłowanie do kuchni, pasje w tworzeniu i przygotowywaniu potraw
- dyspozycyjność
- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
- znajomość obsługi urządzeń gastronomicznych
- samodzielność;odpowiedzialność; sumienność;zaangażowanie

Prezentacja firmy

„Przystań nad Sołą” to kompleksowy obiekt – trzygwiazdkowy hotel<br/>i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia