Opis stanowiska pracy

RezydencjaLive mieszcząca się w Okolu pod Starogardem Gdańskim poszukuje do współpracy Kucharza Zmianowego.

Podstawowe zadania:
- przygotowywanie potraw w ramch 3 dziennego systemu wyżywiennia,
- właściwa organizacja pracy w kuchni i zapewnienie najwyższej jakości
przygotowywanych potraw,
- racjonalne gospodarowanie surowcami, minimalizowanie strat,
- obsługa i dbanie o właściwy stan techniczny sprzętu, maszyn i urządzeń
gastronomicznych,
- utrzymywanie porządku i higieny zgodnie z obowiązującymi standardami,
- przestrzeganie obowiązujących procedur

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- pasja i zamiłowanie do gotowania,
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy,
- sumienność, kreatywność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną
pracę.

Oferujemy:
- pracę w wyjątkowym miejscu,
- pracę na nowym sprzęcie,
- dużą samodzielność na stanowisku pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- umowę o pracę lub inny preferowany przez kandydata model zatrudnienia.

Prezentacja firmy

RezydencjaLive to ekskluzywny ośrodek rehabilitacji i odnowy biologiczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca