Kucharz Restauracji Pizza Hut Astra

Pizza Hut_

Wrocław, dolnośląskie

Pizza Hut_
W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła.
Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów,
jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Zacznij od stanowiska

i poznaj przepis na dalszą udaną karierę.
Pizza Hut_

GWARANTUJEMY
• Pracę w dynamicznym zespole, w wyjątkowej atmosferze
• Indywidualne szkolenie w pełni przygotowujące Cię do objęcia stanowiska
• Realna możliwość awansu - 80% naszych menedżerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Umowa o pracę lub zlecenie
• Elastyczny, tygodniowy grafik, etat dostosowany do Twoich potrzeb
• Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w wyjątkowych cenach tylko dla naszych pracowników
• Premię za polecanie Przyjaciół do pracy
• Możliwość wyboru karty MultiSport i pakietów medycznych

TWOJE ZADANIA:
• Dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie im produktów jak najwyższej jakości
• Odpowiedzialność za sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy
• Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje
• Zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki

OCZEKUJEMY:
• Pozytywna energia, entuzjazm w działaniu i uśmiech na co dzień :)
• Otwartość i komunikatywność
• Sumienność i zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole
• Książeczka sanitarno-epidemiologicza

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA- WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY :)

Pizza Hut_
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.