Kucharz, pomoc kuchenna, Niemcy, od zaraz!

InterKadra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków na stanowisku kucharza:

  • przygotowywanie posiłków na stołówce,
  • gotowanie według przepisów.

Zakres obowiązków na stanowisku pomocnika kuchennego:

  • pomoc kucharzowi, przygotowywanie sałatek, przygotowywanie warzyw, przygotowywanie deserów i małych dań. Doświadczenie nie jest wymagane.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kucharza min 1-2 lata. Od pomocnika kucharza nie wymagamy doświadczenia,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2,
  • Gesundheitspass - wymagana jest książeczka sanepidowska, którą można wyrobić online,
  • prawo jazdy + samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę.
  • zarobki: ok 2000 € netto (kucharz), 1500 € netto (pomocnik kucharza)
  • zakwaterowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.