kucharz, pomoc kuchenna, kelner, pokojówka Austria

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Austria, zagranica

Opis stanowiska pracy

miejsce pracy:  głównie rejon Górnej Austrii i Salzburga, Austria

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • utrzymywanie higieny oraz czystości w miejscu pracy

Oferujemy

  • austriackie warunki zatrudnienia
  • stawka od 13,09€ b/h bez wykształcenia kierunkowego
  • od 16,48€ brutto/h z wykształceniem kierunkowym
  • dieta dzienna 41,40€ netto / lub 26,40€ + opłacone mieszkanie

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego min. A2
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • własny samochód na dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

KRAZ 4726

Prezentacja firmy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca fizyczna