Kucharz, pomoc kuchenna (gotowe potrawy)

Niemcy / 20359 Hamburg lub 22880 Wedel, zagranica

GP People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie posiłków do wyboru z karty (przekąski w stylu finger-food, kebab, pizza, szaszłyki z kurczaka, marynowane krewetki, sałatki, przysmaki z grilla, desery)

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza, pomocy kuchennej
  • znajomość niemieckiego / angielskiego na poziomie podstawowym
  • chęć podjęcia pracy w terminie 01.04.19 – 30.09.19

Nasz Klient oferuje:

  • pracę na pełny etat, na czas określony, 42 h tygodniowo, możliwość wyrabiania dużej ilości nadgodzin na życzenie
  • pracę od poniedziałku do niedzieli ok. 9 h dziennie w godzinach 9-23 ( w zależności od grafiku)
  • stawkę w zależności od doświadczenia i znajomości niemieckiego, płatne nadgodziny
  • zakwaterowanie, pokoje jednoosobowe z internetem
  • odzież roboczą
  • darmowe posiłki
  • umowa o pracę na czas określony na niemieckich warunkach podpisywana przed wyjazdem
  • warunki socjalne gwarantowane ustawowo - opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • możliwość otrzymania zaliczki

Od początku działalności naszej firmy inspirowali nas ludzie. Mamy świadomość, że to właśnie... oni, przyczyniają się do sukcesów firmy i realizowanych przez nią celów, dlatego z dużą starannością i indywidualnym podejściem wspieramy naszych kandydatów w ich zawodowych poczynaniach.
Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest praca i wiemy jak ważne jest, żeby spełniała ona jego oczekiwania.
Od naszego początku, czyli 2002 roku współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, a każda może stać się Twoim pracodawcą. Nieważne w jakim jesteś wieku pomożemy Ci znaleźć pracę stałą lub tymczasową, na chwilę lub na dłużej.
Będziemy z Tobą na wszystkich etapach Twoich poczynań zawodowych i dołożymy wszelkich starań, by zagwarantować Ci idealne miejsce pracy.

Posiadamy certyfikat o nr 9274 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Należymy również do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się zatrudnianiem pracowników i dbającej o etyczne działanie swoich członków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
01.04.19 - 30.09.19
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
44,00 zł - 60,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie wynagrodzenie
Praca Catering / Gastronomia , Praca Praca fizyczna , Praca Praca w hotelu / Turystyka