Schnellkraft Personalmanagement GmbH

KUCHARZ / KUCHARKA

Od: Schnellkraft Personalmanagement GmbH
Miejsce pracy: Niemcy, Drezno

Poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

KUCHARZ/KUCHARKA

na terenie Drezna

Zadania:

  • Przygotowywanie i podawanie potraw
  • Przygotowywanie warzyw i salatek
  • Przygotowywyie zimnych przekasek
  • Przygotowywanie deserow

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
  • Doswiadczenie w zawodzie (co najmniej 5 lat)
  • Wykształcenie kierunkowe i doswiadczenie za granica mile widziane
  • Umiejetnosc pracy w zespole
  • Sumienność, kreatywność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Elastycznosc

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 1. 500 - 2. 500 euro (netto) miesięcznie (zgodnie z doświadczeniem, znajomością języka i godzinami pracy)
  • Zakwaterowanie
  • Swiadczenia socjalne, w tym dodatki swiateczne i urlopowe
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Opieka koordynatora w naszym oddziale
  • Ubranie robocze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.