KUCHARZ / KUCHARKA - austriacka umowa + zakwaterowanie (m / k)

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Austria, Bludenz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:
 KUCHARZ / KUCHARKA
miejsce pracy: Bürs – Austria

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na terenie Austrii
  • austriacka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • 13 i 14 pensja,
  • zaliczka już po pierwszym tygodniu pracy
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatek do stawki godzinowej + 50 %)
  • austriackie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • pomoc w załatwieniu wszelakich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora

Benefity:

  • tańsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • i wiele innych!

Obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków dla gości hotelu

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza / kucharki
  • język niemiecki
  • dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca fizyczna