Kucharz bez doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej
  • Szansę na podjęcie długofalowego zatrudnienia
  • Zarobki uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie wg harmonogramu pracy
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów ManpowerPremium

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej jako kucharz lub pomocnik kucharza
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w godzinach: 5-13:00, 10-18:00 lub 14-22:00
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Zadania:

  • Pomoc w przygotowywaniu potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami
  • Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy