kucharka/kucharz, pomocnik

NO ART Sp. j.

Uloya, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby która obejmie stanowisko kucharki/kucharza i jednocześnie pomocnika w ośrodku turystycznym Lyngen Outdoor Center na północy Norwegii.

Ośrodek jest położony w cudownym miejscu wśród fiordów, na wyspie, pośród gór i jezior, nad samym morzem.

Praca nie jest ciężka, gotuje się dla kilku osób, jest sporo wolnego czasu - można wędrować po górach, jeździć na nartach, pływać naszymi łodziami po fiordach, łowić ryby.

Minimalny okres kontraktu to miesiąc - maksymalny 6 miesięcy. Możliwy stały kontrakt w wypadku obustronnego zainteresowania.

Mieszkanie na miejscu w ramach kontraktu.

Wymagania

- umiejętność gotowania, zdolności kulinarne wykraczające poza zupy z proszku i ziemniaki z kotletem.
- otwartość i poczucie humoru

Prezentacja firmy

Projektowanie - druk - logistyka<br/><br/> No ART to nieduża fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1 miesiąc do 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka