Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0163

Obowiązki:

1. Naliczanie płac i obsługa systemów ZUS - Płatnik.
2. Obsługa budżetu w systemie Trezor dotycząca zapotrzebowania na środki budżetowe,
zarządzania harmonogramem wydatków budżetowych, wniosków i decyzji
budżetowych.
3. Sprawdzanie dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym.
4. Dokonywanie wstępnej kontroli operacji finansowych.
5. Dekretowanie dokumentów zgodnie z klasyfikacją budżetową i zakładowym planem
kont oraz dokonywanie księgowań w urządzeniach księgowych, na kontach
syntetycznych i analitycznych.
6. Weryfikacja sprawozdań przekazanych przez jednostki samorządu terytorialnego.
7. Prowadzenie spraw dotyczących finansowego rozliczenia kosztów związanych z
przeprowadzeniem wyborów i referendów lokalnych.
8. Opracowywanie preliminarzy wydatków wyborczych.
9. Archiwizacja dokumentów księgowych.
10. Przygotowywanie przelewów w NBE
godziny pracy 7:30-15:30

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • średnie branżowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne - finanse, płace, rachunkowość. Wymagania dodatkowe: Znajomość systemu obsługi budżetu państwa TREZOR;2. Znajomość programu finansowo-księgowego linii PROGMAN;3. Znajomość prawa wyborczego;4. Znajomość obsługi systemów Płatnik i NBE

Miejsce pracy: Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: szczegółowe informacje na stronie: olsztyn.kbw.gov.pl w zakładce Aktualności List motywacyjny; CV (z numerem telefonu oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzaniedanych osobowych); Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych; Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo; Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwoskarbowe; Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego; Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresiewykształcenia i doświadczenia zawodowego.Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 28 lutego 2023 r. na adres mailowy:ols-piotr.sarnacki@kbw.gov.pllub dostarczyć do siedziby Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Olsztynie:Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn, II piętro, pok. 255

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy