Opis stanowiska pracy

Stanowisko : księgowy
Zakres obowiązków :
prowadzenie ksiąg rachunkowych ( ustawa o rachunkowości)
prowadzenie rejestrów VAT , sporządzanie i wysyłanie deklaracji VAT
prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
prowadzenie innych ewiedencji księgowych ( ewidencja środków trwałych itp)

Wymagania

Znajomość programu Comarch ERP Optima mile widziana .
Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziana

Prezentacja firmy

Nieprzerwanie od 1999 roku świadczymy usługi w zakresie obsługi p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse