Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1374

Obowiązki:

a) prowadzenie kasy, obsługa terminala płatniczego i kasy (drukarki) fiskalnej,
b) wystawianie faktur za sprzedaż detaliczną drewna, najmu, udostępniania i służebności,
c) nadzór nad sprzedażą detaliczną w leśnictwach,
d) prowadzenie ewidencji magazynowej nasion, sadzonek, choinek i stroiszu, w tym sprzedaż tych produktów,
e) prowadzenie ewidencji dokumentów kosztowych w ramach elektronicznego obiegu dokumentów (EZD)- rejestr faktur,
f) sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości (DN-1) i rozliczenia w tym związane,
g) prowadzenie zagadnień związanych z darowiznami finansowymi na cele społecznie użyteczne,
h) prowadzenie rozliczeń z pracownikami tytułem podróży służbowych, zwrotu kosztów podróży w zakresie sprawdzania
rachunkowego, dekretowania i księgowania,
i) sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym, dekretowanie, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych (księgowanie)
i uzgadnianie sald kont w swoim zakresie,
j) branie udziału w pracach nad sporządzaniem sprawozdania finansowego i okresowych sprawozdań,
k) zastępowanie innych pracowników działu finansowo-księgowego zgodnie z ich zakresami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane minimum roczne doświadczenie na stanowisku. Inne wymagania dodatkowe (preferowane): a)znajomość przepisów - ustawy o rachunkowości, - ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, - ustawy o podatku od towarów i usług (vat), - zagadnień dotyczących podatku od nieruchomości zawartych w ustawie o podatkach i opłatach lokalnych, b) znajomość pakietu biurowego Microsoft, c) ukończone kursy modułów SILP ( System Informatyczny Lasów Państwowych), d) ukończone inne kursy z zakresu księgowości, e) posiadane doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości. Wszelkie szczegóły na temat naboru na stanowisko na stronie internetowej https://jamy.torun.lasy.gov.pl/oferta-pracy Miejsce pracy Biuro Nadleśnictwa Jamy, Jamy 5, 86-318 Rogóźno, możliwość odpłatnego dowozu z Grudziądza.

Miejsce pracy: Jamy 5, 86-318 Jamy, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, Miejsce pracy Biuro Nadleśnictwa Jamy, Jamy 5, 86-318 Rogóźno, możliwość odpłatnego dowozu z Grudziądza. Wszelkie szczegóły na temat naboru na stanowisko na stronie internetowej https://jamy.torun.lasy.gov.pl/oferta-pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy