Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0031

Obowiązki:

1. kontrola formalno - rachunkowa dowodów zewnętrznych w tym faktur za usługi leśne,
2. dekretowanie dokumentów z zakresu kosztów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
3. ewidencja dokumentów w systemie informatycznym Lasów Państwowych
w tym faktur za usługi leśne w module POR,
4. ewidencja dowodów księgowych w zakresie zgodności z ustawą o podatku od towarów i usług,
5. wystawianie faktur tytułem pozostałej sprzedaży (usługi przechowywania nasion, dzierżawy, inne), oraz uzgodnień w zakresie obowiązujących przepisów ustawy o VAT,
6. ewidencja magazynowa i fakturowanie przychodów działalności ubocznej,
7. rozliczanie i ewidencja pozostałej sprzedaży detalicznej w tym towary, uzgodnienie magazynów towarów z kontami księgi głównej,
8. uzgodnienie księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych w zakr

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • biegła obsługa komputera
  • Znajomość podstaw rachunkowości i zasad księgowania
  • obsługa programu Word i Exel

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : 1 rok pracy w księgowości

Miejsce pracy: 1 Maja 4, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP i CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy