Księgowy z językiem francuskim - Katowice

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1105244

Nasz klient, to międzynarodowa firma produkcyjna, obsługująca procesy finansowe swoich spółek, które scentralizowała w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach w ubiegłym roku. Dział księgowy składa się z procesów AP, AR i GL i obecnie do tych działów poszukujemy specjalisty ds. księgowości z językiem francuskim.

Twoje obowiązki:
  • wprowadzanie dokumentacji księgowej – w procesie zobowiązań (AP) lub należności (AR)
  • procesowanie i księgowanie faktur
  • monitorowanie terminowego regulowania należności
  • weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym, rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • kontakt z klientami w przypadku wystąpienia niezgodności
  • księgowanie związane z zamknięciem miesiąca
  • przygotowywanie raportów oraz analiz

Co oferujemy?
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bonus roczny
  • Pakiet odpowiednich szkoleń
  • Pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie
  • Lokalizacja biura w centrum Katowic: ul. Uniwersytecka

Czego oczekujemy?
  • Dobrej znajomości języka angielskiego i francuskiego
  • Około rocznego doświadczenia w obszarze księgowości (dział zobowiązań/należności)
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat powyższej oferty, chętnie przedstawię je podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszam do aplikacji!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland