Księgowy z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Praca przy księdze głównej lub środkach trwałych
  • Wsparcie GL w czynnościach związanych z zamknięciem roku
  • Księgowanie faktur intercompany
  • Tworzenie i księgowanie poleceń księgowych
  • Prowadzenie zamknięć księgowych
  • Współpraca z jednostkami lokalnymi w zakresie prawidłowej realizacji i dostawy procesów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom min. B2
  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy
  • Praca od zaraz
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy