Księgowy P2P (P2P Accountant) z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

• Księgowanie przychodzących faktur, płatności oraz przedpłat
• Weryfikacja faktur pod kątem zgodności z przepisami i procedurami
• Przygotowywanie oraz procesowanie płatności
• Sprawdzanie danych zamówień oraz przekazywanie ich do dostawcy
• Audytowanie przy raportach płacowych
• Tworzenie sprawozdań i raportów
• Obsługa i odpowiedzi na ewentualne zapytania klienta wewnętrznego i zewnętrznego
• Zadania związane z zamknięciem miesiąca
• Kontrola otwartych zamówień zakupu oraz wstrzymanymi fakturami

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę w szwajcarskiej firmie, w międzynarodowym środowisku, gdzie codziennie używa się znajomości języka obcego
• Stałe godziny pracy z wolnymi weekendami
• Jakość pracy i podejście do pracownika na najwyższym poziomie
• Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod gruszą
• Dofinansowanie do aktywności edukacyjnych, takich jak kursy, studia podyplomowe

Oczekujemy:

• Wykształcenia z zakresu finansów lub księgowości (min. średniego)
• Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (min. B1/B2)
• Doświadczenia w pracy z programami MS Office (Excel, Word, Power Point)
• Wiedzy z zakresu administracji
• Mile widziane doświadczenie w księgowości/finansach
• Myślenia analitycznego, skoncentrowanego na detalach
• Umiejętności szybkiej adaptacji oraz elastyczności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials