Księgowy/ Młodszy Księgowy

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozliczeń, księgowanie faktur oraz przygotowanie dokumentacji.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa organizacja z sektora produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu (koszty i towary) w systemie księgowym,
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • wprowadzanie i dekretacja wyciągów bankowych,
  • kontrola rozrachunków z kontrahentami oraz z pracownikami (delegacje, wydatki),
  • analiza i kontrola zapisów na kontach bilansowych,
  • uczestnictwo w pracach związanych z zamknięciem miesiąca,
  • rozliczanie operacji handlu zagranicznego: export, import, dostawy wewnątrzwspólnotowe,
  • sporządzanie sprawozdań GUS, NBP, Intrastat,
  • nadzór nad przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji księgowej,
  • codzienna komunikacja z innymi działami firmy,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości,
  • znajomość ustaw o rachunkowości, CIT i VAT,
  • znajomości MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym,
  • dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość innych języków mile widziana,
  • zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej,
  • chęć długofalowej współpracy z firmą.

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w energicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page